Sākums > Uncategorized > Slēpošanas inventārs

Slēpošanas inventārs

Nu tad beidzot man ir apteveni viss nepieciešamais slēpošanas inventārs. Sarēķināju, cik tas viss kopā maksā un daži komentāri.

Viss sākas ar to, ka es UK nopirku slēpošanas jaku (Trespass). Pirku pat nedomājot par slēpošanu. Vienkārši bija laba cena un likās būs silta un ērta jaka. Jaka tiešām izrādījās lieliska. Un tagad jau tiek izmantota tikai slēpošanai. Cena bija laikam 50 GBP, kas šobrīd latos sanāk 37,65.

Tad īsi pirms jaunā gada vajadzēja ātri dabūt slēpošanas bikses un cimdus. Tie tika iegādāti bez domāšanas un meklēšanas. Gadījās Sportland man kā pirmais veikals. Tur arī šos abus iegādājos. Bikses (Rossignol) izmaksāja 63,99 Ls un cimdi 27,99 Ls (Ziener).

Un tad šodien tika iegādāts pats svarīgākais – slēpes, stiprinājumi, zābaki, nūjas, ķivere un brilles (viss Rossignol). Pēc vairākiem meklējumiem un konsultācijām tomēr izvēlējos Rossignol, jo tas tomēr likās tāds populārāks zīmols. Pirku to visu Aktīvās atpūtas centrā. Tā kā es pirku daudz un visu kopā, tad sanāca sarunāt diezgan smuku atlaidi. Kopā tas viss izmaksāja 355 Ls. Pirms pirkšanas attiecīgo slēpju modeli bija arī iespējams iznomāt un izmēģināt. Nomas maksa (10Ls uz 24h) tika iekļauta kopīgajā cenā.

Tā ka viss kopā tas izmaksāja 484,63 Ls. Nu tad kopā ir jārēķinās uz kādiem 500 Ls. Prieks, ka gandrīz visu šo inventāru es nopirku par LU maksāto stipendiju. Tātad tai ir bijis labs pielietojums :) Pagaidām izskatās, ka vienīgais bikses es esmu nopircis par dārgu. Vajadzēja tās arī pirkt UK, tur tās varētu dabūt pa kādiem 30 GBP.

Visu inventāru pirku ar domu, ka izmantošu to vairākas sezonas. Tapēc piemēram slēpes tika pirktas puscietās, lai derētu arī nākošajai sezonai.

Advertisements
KategorijasUncategorized
  1. Vēl nav komentāru.
  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: