Sākums > Uncategorized > Pavasara lietus ziemas vakarā

Pavasara lietus ziemas vakarā

Joprojām interesē “Kas notiek Latvijā?” (Dombura raidījums). Tagad jau gandrīz tiek gaidīts kā seriāla kārtējā sērija. Šodien noskatījos pēdējo. Divi vispārīgi jautājumi, kas ir saistīti:
1) Kad politiskā pozīcija (varas partijas) sāks normālu dialogu ar opozīciju? Jautājums abām pusēm. Sāk jau kretinēt, ka cilvēki vienkārši nemāk runāt, bet tikai kasās savā starpā.
2) Tās tomēr ir debates, dialogs, sarunas, komunikācija. No malas gan tā neizskatās. Jo sajūta tāda, ka visi ir sanākuši aizstāvēt savu/partijas/ideoloģisko viedokli un pilnībā neklausās citos. Es kādreiz gribētu dzirdēt kaut ko tādu: “Klau tā gan bija laba doma, ko viņš pateica. To es nebiju iedomājies”, no kāda dalībnieka. Sarunas mērķis jau ir būt atvērtam, uzklausīt citus viedokļus un salikt to kopā ar savu izpratni. Man ir aizdomas, ka viņiem tā tas kaut kā nenostrādā. Varbūt ar laiku.

Ha, atradu, ka man jau sen bija viena dziesma no maniem tagadējiem mirkļa absolūtajiem muzikālajiem favorītiem Flyleaf. Jāatzīst gan – remixa veidā. Atradu to “Resident Evil: Extinction” OSTā. Atradu arī tur Shadows Fall.

Neliela atkāpe par Resident Evil (RE). Ja otro RE OSTu (Apocalypse) joprojām uzskatu par vienu no labākajiem OSTiem, tad trešajā (Extinction) pavisam vīlos. Pirmkārt nesapratu kā var būt RE OSTs bez Slipknot. Uzskatu Slipknot – My Plague un Resident Evil ir labākā dziesmas un filmas saskaņotība. Un otrkārt tāpēc, ka trešais OSTs likās sakompilēts no nezināmu grupu dziesmām, kuras tomēr nestāv līdzi pirmo divu OSTu māksliniekiem.

Runājot par filmu, nu man tur nav daudz ko teikt. Trešo filmu neesmu redzējis un pagaidām neplānoju skatīties.

Vienmēr tomēr ir piesaistījis filmas nosaukums – “Iekšējais ļaunums”. Nesaistot ar filmu, liekas, ka tāds pastāv. Katrā cilvēkā ir kaut kāds iekšējais ļaunums. Es to jūtu sevī :) Tikai jautājums, vai to paturam sevī vai ļaujam tam izpausties.

Advertisements
KategorijasUncategorized
  1. Vēl nav komentāru.
  1. No trackbacks yet.

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: